Konsultacja i Akupunktura

Pierwsza Konsultacja i Akupunktura: Twój Pierwszy Krok ku Zdrowiu i Harmonii

Witam na TomaszRys.com, miejscu, gdzie Twoje zdrowie i harmonia są najważniejsze. Serdecznie zapraszam na Twoją pierwszą konsultację wraz z Akupunkturą wg. Klasycznej Medycyny Chińskiej.

Co Cię czeka podczas pierwszej konsultacji?

Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzimy wywiad zdrowotny, który jest kluczowym punktem naszej pracy. Będę chciał dowiedzieć się jak najwięcej o Twoim stanie zdrowia, dolegliwościach, nawykach żywieniowych i trybie życia. Dlatego przed pierwszą wizytą proszę wypełnij: Formularz dla kobiet lub Formularz dla mężczyzn. To pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i cele, które chcesz osiągnąć poprzez terapię akupunkturową.

Diagnoza wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Moja praktyka opiera się na filozofii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, dlatego dokładam wszelkich starań, aby zapewnić Ci kompleksową diagnozę. Wykorzystuję różne techniki, takie jak diagnoza z języka, pulsu, palpacji meridianów i brzucha. To pozwala mi ocenić stan Twojego układu energetycznego, który odgrywa kluczową rolę w Twoim zdrowiu.

Wyniki Badań

Jeśli masz wyniki badań takie jak morfologia krwi czy opis zdjęcia USG, proszę, przynieś je ze sobą na konsultację. Choć nie są one konieczne do wykonania diagnozy zgodnie z Medycyną Chińską, mogą zawierać cenne informacje, które pomogą mi lepiej zrozumieć Twój stan zdrowia.

Plan Zdrowotny na Miarę Twoich Potrzeb

Podczas pierwszej wizyty przedstawię Ci spersonalizowany plan wsparcia procesu zdrowienia Twojego organizmu. Poznasz zalecenia dotyczące zmiany nawyków żywieniowych, suplementacji, a także ćwiczeń fizycznych, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne.

Sesja Akupunktury: Pierwszy Krok ku Zmianie

Twoja pierwsza sesja akupunktury odbędzie się podczas tej wizyty. Jako doświadczony akupunkturzysta,  zadbam o Twoją wygodę,  komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Stosuję wysokiej jakości, sterylne i jednorazowe igły akupunkturowe.

Droga ku Zdrowiu i Harmonii

Wierzę, że zdrowie i harmonia są w Twoim zasięgu. Twój pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu zaczyna się właśnie teraz. Czekam na Ciebie na naszej pierwszej konsultacji, gotowy wspólnie pracować nad Twoim zdrowiem i harmonią. Odkryj, jak akupunktura wg. Tradycyjnej Medycyny Chińskiej może pomóc Ci osiągnąć te cele.

Koszt pierwszej konsultacji wraz z akupunkturą, która trwa około 60 minut to 200,00 ZŁ.

UMÓW WIZYTĘ – Pierwsza Konsultacja i Akupunktura Wrocław